Pakiet Świat bez granic

 

Koniec sprzedaży!

Pakiet Świat Bez Granic nie będzie już nigdy dostępny. Bądź z nami na bieżąco i poluj na inne super pakiety!

Najczęściej zadawane pytania

Kiedy otrzymam dostęp do pakietu?

Dostęp do pakietu otrzymujesz od razu po zakupie.

Gdzie znajdę wszystkie materiały?

Dla Twojej wygody zebraliśmy je w jednym miejscu. Po opłaceniu zamówienia otrzymujesz dostęp do specjalnej platformy ze wszystkimi elementami pakietu. Materiały są tematycznie poukładane, dzięki czemu łatwo znajdziesz to, co Cię akurat interesuje.

Na jak długo otrzymam dostęp do materiałów?

Dostęp do platformy otrzymujesz na rok. Wszystkie produkty wchodzące w skład pakietu możesz też pobrać na swój komputer i korzystać z nich bez ograniczeń.

Dlaczego oferujecie ten pakiet z tak dużą zniżką?

Idea tego projektu jest taka, że każdy w nim wygrywa! Twórcy łączą siły i wspólnie promują akcję, dzięki czemu docierają do nowych odbiorców, jednocześnie zarabiając na prowizji od sprzedaży pakietu.

Ty otrzymujesz materiały, które maksymalnie ułatwią Ci odkrywanie świata za ułamek ich sumarycznej ceny. Oferujemy więc uczciwy układ, w którym każdy zyskuje to, na czym mu najbardziej zależy.

Czy po zakończeniu akcji pakiet produktów będzie jeszcze dostępny?

Pakiet w takim składzie i w takiej cenie możesz kupić tylko w dwóch okienkach sprzedażowych (1 edycja: 17.04-24.04, 2 edycja: 16.05-23.05). Po tym czasie całkowicie znika on ze sprzedaży.

Wszystkie e-booki nadal będą dostępne bezpośrednio u ich twórców. Zapłacisz za nie regularną cenę. Łącznie to aż 2863 zł.

Twórcy zgodzili się na sprzedaż swoich produktów z tak dużą zniżką dlatego, że cała akcja jest ograniczona czasowo i odbywa się w dwóch okienkach sprzedażowych. To więc wyjątkowa okazja, która nigdy więcej się nie powtórzy!

Czy po zakupie pakietu mogę go zwrócić?

Nie. Z uwagi na charakter całej akcji i jej superatrakcyjne warunki, nie oferujemy takiej opcji.

Ale bez obaw – w cenie 200 zł otrzymujesz dostęp do 33 materiałów, z których każdy kosztuje średnio 87 zł. Wystarczy więc, że wdrożysz w życie wiedzę z 2-3 materiałów z pakietu, a inwestycja już Ci się zwraca. A do dyspozycji masz jeszcze ponad 30 innych produktów. Ryzyko, że na tym stracisz, jest więc praktycznie zerowe!

Czy mogę otrzymać fakturę za ten pakiet?

Oczywiście. Wystarczy, że na etapie składania zamówienia podasz swoje dane, a fakturę otrzymasz mailowo w ciągu 3 dni Twoja faktura nie dotarła? Napisz na sklep@newskill.pl

Brakuje odpowiedzi na Twoje pytanie? Napisz do nas na sklep@newskill.pl

kontakt@newskill.pl
+48 792 747 017
Newskill Sp. z o.o.
ul. Wiejska 12
00-490 Warszawa
NIP: 7010920823
KRS: 0000782767

Dokumentacja prawna

Regulamin

Polityka opinii

Polityka prywatności

Regulamin newslettera

Współpraca

Dla twórców

Dla partnerów

Szybkie linki

Dostawa i płatność

Zwroty i reklamacje

Pytania i odpowiedzi

Kontakt

Napisz do nas

Instagram

Newskill 2024 © Pakiet Świat Bez Granic.